Квітковий салон “Тандем” це доставка квітів у Тернополі. Потрібний гарний букет квітів, щоб привітати із днем народження, ювілеєм ? Хочеш подарувати коханій квіти просто так? Замовляйте букет у нас. У нас є великий асортимент гарних букетів. Доставка по Тернополі і по Тернопольській області. Також ми прагнемо найточніше керуватися Вашими побажаннями при створенні букета.

Як відбувається покупка ?

  • Ви обираєте букет, який вам подобається.
  • Оформляєте замовлення по інтернету або телефону.
  • Узгоджуються всі нюанси щодо зовнішнього вигляду, термінів доставки, оплати.
  • Ми привозимо замовлення.
  • Ви отримуєте букет в чудовому стані.

Замовити букет квітів у Тернополі

Наш асортимент складається з різних варіантів, підібраних до певного випадку. Хочете подарувати букет дівчині, з якою тільки почали зустрічатися? Виберіть ніжні білі троянди. Полум’я почуттів, через роки шлюбу, підштовхує порадувати дружину красивою квітковою композицією? Для Вас червоні троянди, такого насиченого відтінку, як глибокі Ваші почуття. Хочете зробити комплімент колезі, яку тільки недавно підвищили? Виберете білі іриси. Хочете вибачитися, передати співчуття? У цьому допоможуть гіацинти. Купити квіти у Тернополі, Ви можете у нас.

Доставка квітів буде виконана швидко, надійно і якісно. Букет буде свіжий, ніби зібраний тільки що, радувати око яскравістю і красою.

Доставка здійснюється як на будинок, так і в офіс.