17-05-2021

Кожна жінка любить отримувати квіти як в святкові дні, так і в звичайний робочий день! Але як дізнатися, які квіти люблять наші жінки?

Кожна квітка несе в собі чарівну інформацію, він прихований в кольорі, формі і ароматі. Наприклад, рожеві квіти вважаються універсальними квітами, які можуть підійти молодій дівчині або зрілій жінкці. Багато асоціюють жовті квіти з розставанням, але це не так. Жовтий заряджає сонячним настроєм, любов’ю до життя і успіхом. Багато творчих людей обирають жовті квіти.

Червоні квіти розкажуть вам про сильні почуття, а багаті бордовим кольором розкажуть про сильну пристрасть.

Білі квіти є символом любові, ніжності і чистоти світла. Квіти, що поєднують в собі декілька відтінків, передадуть найрізноманітніші відчуття.

Які квіти обрати жінці

У більшості випадків красивий букет квітів стане правильним подарунком для жінки. Отже, давайте почнемо з того, які квіти буде любити ваша жінка. Перш за все, перед покупкою квітів важливо переконатися, що вони свіжі. Квіткові голівки повинні бути твердими, а листя пишно-зеленими і міцно прикріпленими до стебла. Ви можете торкнутися квіткових головок, і ви дізнаєтеся, чи свіжі квіти.

Найпопулярнішими квітами завжди були тюльпани і троянди, але вони не завжди можуть бути кращим вибором. Ваша жінка може любити більш екзотичні квіти або рослини.

 

Які квіти краще не дарувати жінці на 8 березня?

Фарбовані квіти: часто в магазинах ми бачимо фарбовані квіти, наприклад із золотом, сріблом або бронзою. Такі квіти краще залишати для тематичних заходів, але не варто дарувати їх в жіночий день. Крім того, квітка з таким забарвленням може вже до вечора пов’янути.

Штучні квіти: хоча штучні квіти можуть виглядати і пахнути майже як живі квіти, краще залишати такі квіти для прикрас, музичних записів або інших заходів, для яких квіти повинні простояти довго. Найчастіше багато жінок також не люблять штучні квіти.

Жовті квіти: жовті тюльпани як прощальні вісники. Мовою квітів жовтий означає ревнощі, зрада, розлуку. Навіть якщо сам букет виглядає красиво і грайливо, жінка може сприймати цей жест як розрив відносин.

Червоні гвоздики: для більшості людей гвоздики асоціюються з квітами, розміщеними біля підніжжя пам’ятника. Історично червоні гвоздики мають негативний знак – кров і агресію. Якщо ваша жінка не захоплена червоними гвоздиками, краще не вибирати ці квіти.

Ми завжди прагнемо творити ❤️красу, 🎉святковий і приємний настрій нашим клієнтам. Для нас найцінніше це теплі, щирі і вдячні враження клієнтів💕! Це нас надихає на творчість у нашій роботі☀️.

🚗📌Діє доставка квітів, букетів і подарунків

💌Замовляйте на сайті👇
www.kvity.te.ua/shop/

📞Звоніть👇
+380 97 386 04 04 (Viber, WhatsApp)

Квітковий салон «Тандем»