10-05-2021

Квітковий букет – універсальний подарунок до будь-якого свята. Сьогодні без квітів не обходиться ні ювілей, ні весілля, ні торжество з приводу народження малюка. Однак до кожного певного випадку важливо знати як правильно вибрати букет в подарунок, адже, наприклад, букет для начальника і квіти для романтичного побачення будуть кардинальним чином відрізнятися один від одного і це неодмінно слід враховувати при виборі подарунка.

Вибір квітів

Правильний вибір кольорів для складання букета – це вже половина успіху. От кілька основних принципів, дотримуючись яких можна уникнути прикрих помилок:

  •  Для молодих дівчат краще вибирати витончені квіти ніжних відтінків, букети з пишних і яскравих кольорів краще залишити для дам більш зрілого віку. Лілії, тендітні тюльпани і ромашки – ідеальний вибір для подарунка молодій особі.
  • Вибираючи троянди, слід брати до уваги, до якої події буде приурочено букет. Якщо це романтичне побачення, то варто зупинитися на елегантній композиції з 3-5 квітів або вручити дамі серця єдину червону троянду. Якщо ж троянди призначені для подарунка на ювілей, то кращим варіантом може стати букет, складений з квітів, число яких відповідає даті. Однак варто пам’ятати про те, що букет не повинен складатися з парного кількості бутонів, і якщо ювіляру виповнилося, наприклад, 60 років, в букет з 60 троянд слід додати ще одну квітку.
  • Букети для офіційних урочистостей повинні бути стримано-елегантними. Нарядні композиції з яскравим декором на офіційних заходах будуть виглядати, щонайменше, дивно.
  • Що стосується весілля, то букет в подарунок молодятам, неодмінно повинен бути яскравим і пишним. Якщо ж вибір припав на екзотичні квіти, то тут важливо дотримати помірність, навіть якщо композиція приурочена до одруження.
  • Букети для улюблених артистів також можуть кардинальним чином відрізнятися між собою. Якщо квіткова композиція призначена для метра сцени, то вона повинна бути оформлена в елегантному класичному стилі, а ось екзотичні композиції і ошатні букетики краще залишити для починаючих артистів. Дотримуючись цих нехитрих правил можна легко вибрати квіти до будь-якого свята.

Як правильно піднести букет?

Дарувати букет винуватцеві торжества також потрібно правильно, інакше всі зусилля по вибору квітів будуть зведені нанівець. Підносячи квіти важливо висловити свої добрі наміри, супроводивши подарунок серцевими побажаннями. Одержувач подарунка повинен відчути, що ця квіткова композиція вибиралася саме для нього, а не була куплена в першому ж ліпшому магазині.

Якщо ви сумніваєтеся в правильності свого вибору, або не знаєте, який саме букет найкраще підійде для того, або іншого випадку, варто звернутися до професіоналів. Вони не тільки допоможуть з вибором кольорів, але і складуть флористичну композицію, що максимально відповідає перевагам одержувача подарунка і відповідну урочистого моменту, будь то весілля або офіційний захід.

 

Ми завжди прагнемо творити ❤️красу, 🎉святковий і приємний настрій нашим клієнтам. Для нас найцінніше це теплі, щирі і вдячні враження клієнтів💕! Це нас надихає на творчість у нашій роботі☀️.

🚗📌Діє доставка квітів, букетів і подарунків

💌Замовляйте на сайті👇
www.kvity.te.ua/shop/

📞Звоніть👇
+380 97 386 04 04 (Viber, WhatsApp)

Квітковий салон «Тандем»
📍Тернопіль вул. Польова 5