28-07-2021

Рахунок потрібен не тільки грошей, а й рослинам. Особливо ті, які використовуються для складання святкових букетів для забобонних іменинників. Схопити перший сподобався букет в квітковій крамниці не вийде. Потрібно точно знати, скільки квітів дарувати з приводу дня народження , і як вони повинні перегукуватися між собою.

Скільки квітів можна дарувати?

Мова квітів може висловити ваші почуття без слів. Варто лише подбати про підбір потрібних для повідомлення рослин. У дні народження прийнято дарувати невеликі композиції, що складаються не більше, ніж з 9-ти бутонів. Винятком з правила може бути лише особливий випадок, такий як ювілей, наприклад.

Особливої ​​уваги потребують квіткові композиції для дівчат. Краще відмовитися від невеликих букетів з 3-ма бутонами, оскільки трійка в цьому випадку говорить пані про вашому повазі. Якщо панянка розраховує на взаємність почуттів, таке послання може її засмутити.

Букет з 5-ти троянд відмінно підійде для поздоровлення дівчата, до якої ви відчуваєте симпатію і якої хочете натякнути на відносини. Композиція з 7-ми бутонів скаже їй про вашому обожнювання. Розповісти про ваших теплих почуттях до іменинниці допоможе букет з 9-ти троянд.

Великі квіткові композиції – доречне доповнення подарунка для людей, з якими у вас міцні дружні стосунки. Букет з 11 бутонів підійде для поздоровлення партнера у вже сформованій подружній парі. Такий презент символізує вірність і відданість.

Про що говорить великий букет?

Квіткові композиції середньої величини – від 11 до 25 бутонів – не підійдуть для поздоровлення випадкових людей. Такі букети – особливий знак з глибоким змістом. Наприклад, зізнатися в любові допоможе набір з 25 квіток.

Подарувати букет з 11 бутонів можна коханій жінці або дружині. Така кількість квітів говорить про те, «що одне серце – це один сенс». Композиція з 11 квіток підійде для усталеної сімейної пари. Молодятам більше підійде набір з 21 бутона, який говорить одержувачу про обіцянку партнера любити його до труни. Літнє подружжя можуть зізнатися в любові і бажанні провести залишок днів з одним-єдиним людиною за допомогою букета з 29 троянд.

Друзі та родичі можуть сміливо вибирати в якості привітання з днем ​​народження композиції з 17 квіток. Такий букет є безмовним побажанням щастя.

Великі квіткові композиції , що складаються з більш ніж 31 квітки, – можливість побажати імениннику радості й удачі. Для коханої жінки підійде букет з 101 квітки . Такий подарунок – можливість сказати їй «Ти – моя єдина!». Дарувати такий букет потрібно без зайвого пафосу – досить просто перев’язати його атласною стрічкою. Занадто помітне оформлення опошляючи презент.

Що робити, якщо в букеті парна кількість квітів?

Іменинник, який отримав в свій день народження, букет з парним кількістю кольором, швидше за все, спантеличитися подібним подарунком. Але не варто засмучуватися і придумувати зайве. Навряд чи дарувальник хотів образити вас і вибирав букет зі злим умислом. Ймовірно, що гість просто позбавлений упереджень щодо того, скільки кольорів має бути в букеті, і купив готовий букет, не звернувши увагу на кратність бутонів.

Відмовтеся від непотрібних забобонів і не дозвольте їм зіпсувати ваше свято. Недовірливість – не найкраща риса, яку можуть використовувати в корисливих цілях недоброзичливці, які прагнуть насолити вам і отруїти настрій.

Безумовно, дарувати букет з парним числом квітів не варто. Але якщо так сталося, завжди можна вирішити проблему:

  • розділити композицію навпіл і розставити в різні вази;
  • порахувати разом з квітами додаткові гілочки і листя, використані при створенні букета.

Кожен метод дозволить зробити кількість рослин непарних, і можна буде не переживати про забобони. Пам’ятайте, букет – це, в першу чергу, увагу і бажання порадувати іменинника. Навіть якщо дарувальник помилки з кількістю бутонів, порадійте і не надавайте цьому великого значення. Головне в святковому букеті – не величиною, а то, як його підносять. Якщо подарунок дарується від душі, займатися підрахунком кількості квітів безглуздо.

Ми завжди прагнемо творити ❤️красу, 🎉святковий і приємний настрій нашим клієнтам. Для нас найцінніше це теплі, щирі і вдячні враження клієнтів💕! Це нас надихає на творчість у нашій роботі☀️.

🚗📌Діє доставка квітів, букетів і подарунків

💌Замовляйте на сайті👇
www.kvity.te.ua/shop/

📞Звоніть👇
+380 97 386 04 04 (Viber, WhatsApp)

Квітковий салон «Тандем»
📍Тернопіль вул. Польова 5