21-10-2021

Без прекрасних квітів важко уявити наше життя. Зараз, флористика – це ціла філософія і мистецтво зі своїми законами і таємницями. Як і в будь-якій сфері у флористичному мистецтві є модні тренди букетів.

Зараз в моді все незвичайне і екстравагантне. Хочете здивувати свою кохану, дружину, маму, сестру або колегу? Вибирайте неординарний букет. На допомогу прийде квітковий салон «Тандем». Тут допоможуть скласти букет спеціально для Вас, а також краще оформлення весільних церемоній, декор кафе, ресторанів, днів народжень, доставка квітів Тернопіль. Квіткові композиції особливо актуальні в цьому сезоні. Ніжно-рожеві й кремові відтінки, в поєднанні з різними декоративними елементами, подарують море емоцій навіть у найбільш похмурий день. Висококваліфіковані флористи квітковий салон «Тандем» знають, як зробити неймовірно розкішний і трендовий букет з доставкою Тернопіль. А також він вразить будь-яку з представниць прекрасної статі.

Великі соняшники – основа яскравою композиції, а доповненням стануть польові квіти пастельних тонів різних сортів, форм і зелень.

Квіти в коробках з солодощами один з головних трендів – кращий спосіб проявити любов і увагу. Оскільки коробку можна наповнити різними кольорами, солодкими макарунами, цукерками або капкейк. А також квітковий салон «Тандем» гарантує, що такий подарунок запам’ятається надовго. Здивуйте своїх рідних оригінальним букетом, але приємним сюрпризом стане безкоштовна доставка квітів Тернопіль.

Ми завжди прагнемо творити ❤️красу, 🎉святковий і приємний настрій нашим клієнтам. Для нас найцінніше це теплі, щирі і вдячні враження клієнтів💕! Це нас надихає на творчість у нашій роботі☀️.

🚗📌Діє доставка квітів, букетів і подарунків

💌Замовляйте на сайті👇
www.kvity.te.ua/shop/

📞Звоніть👇
+380 97 386 04 04 (Viber, WhatsApp)

Квітковий салон «Тандем»
📍Тернопіль вул. Польова 5