12-04-2021

Красиві квіти подарують Вам настрій на цілий день. Квіти допомагають людині зробити подарунок по будь-якому випадку. У них зашифровані різні послання, що дозволяють розповісти про те, як важлива для Вас людина, яка отримує букет. Можливість замовити квіткові композиції існує, щоб:

– підкреслити серйозність свого визнання,

– порадувати рідних на свято,

– без приводу просто висловити свої почуття.

Тому пропонуємо Вам скористатися послугами нашого сайту і замовити унікальний букет

Вибирайте вподобані Вами букети, якщо у Вас є будь-які особливі побажання, найкраще озвучувати їх при оформленні заявки на замовлення. Тоді Ви зможете подарувати прекрасний настрій рідним людям і здивувати їх квітами.

Можна підібрати квіткову композицію за прийнятною ціною і на будь-який смак. Для цього потрібно просто скласти замовлення на нашому сайті і вказати адресу, за якою буде доставлений букет. Це дозволить кур’єрам виконати замовлення вчасно і врахувати всі побажання клієнтів.

Кожен букет створюється з якісних та свіжих квітів. Доставку кожного квіткового шедевра контролюють представники нашого магазину. Кур’єри працюють оперативно і виконують замовлення в чітко встановлені терміни.

Ваше замовлення буде виконано, а квіти порадують своєю якістю і красою.

На сайті представлені авторські букети, що відрізняються оригінальністю і красою, всі фотографії зроблення нами. При бажанні можна додатково замовити  подарункову коробку цукерок, вазу, м’яку іграшку .

Є можливість передати разом з букетом яке-небудь послання. Адже людині завжди приємно дізнатися, хто ж надіслав такі красиві квіти і виявив до нього увагу. Особливо, коли послання, адресоване йому, креативно оформлено у вигляді віршів або ж написано від душі. Вибирайте красиві букети і радуйте своїх близьких!

Ми завжди прагнемо творити ❤️красу, 🎉святковий і приємний настрій нашим клієнтам. Для нас найцінніше це теплі, щирі і вдячні враження клієнтів💕! Це нас надихає на творчість у нашій роботі☀️.

🚗📌Діє доставка квітів, букетів і подарунків

💌Замовляйте на сайті👇
www.kvity.te.ua/shop/

📞Звоніть👇
+380 97 386 04 04 (Viber, WhatsApp)

Квітковий салон «Тандем»
📍Тернопіль вул. Польова 5