10-09-2021

Хочете порадувати дорогу людину? Коробка з квітами. Незвично і стильно квіткові композиції виглядають в коробках. Гармонія і сміливість поєднуються в квіткових композиціях в шляпной коробці, що зроблять ефект чудового настрою всього дня.

Тренд цього року – квіти в коробці. Інтернет переповнений різними композиціями з квітів в коробці. Кожна дівчина мріє отримати від свого улюбленого таку коробочку. Що ж, деяким вдалося це, а інші дівчата і жінки все ще чекають сюрприз.

Квітковий салон “Тандем” вибравши тільки кращі композиції вирішила запропонувати саме їх. Доставка такої коробочки з квітами проходить досить швидко. А також радість і вдячність за такий цікавий і прекрасний подарунок залишиться надовго. Не зволікайте і вибирайте коробочку, яка вам подобається. І ми швиденько оформимо замовлення. Адресат отримає не тільки подарунок у вигляді коробки з квітами, а й чітку і професійну доставку, повірте іноді важливіше самі квіти. Адже з яким настроєм і як подарують – залежить як буде сприйматися букет в майбутньому.

Флористична мода, не стоїть на місці. Сьогодні фаворитом стають квіткові композиції в коробках! Ця коробочка подарує радість в кожен будинок і здивує красою квітки. Квітковий салон “Тандем” – допоможе з вибором. А також це найкраще оформлення весільних церемоній, декор кафе, ресторанів, днів народжень, безкоштовна доставка квітів Тернопіль.

Квіткові композиції в коробочках – це оригінальний спосіб дарувати квіти, вони представлені абсолютно в новому форматі. Квіти в коробці мають багато переваг. Оскільки вони зручні в транспортуванні і для них не потрібні вази.

Ми завжди прагнемо творити ❤️красу, 🎉святковий і приємний настрій нашим клієнтам. Для нас найцінніше це теплі, щирі і вдячні враження клієнтів💕! Це нас надихає на творчість у нашій роботі☀️.

🚗📌Діє доставка квітів, букетів і подарунків

💌Замовляйте на сайті👇
www.kvity.te.ua/shop/

📞Звоніть👇
+380 97 386 04 04 (Viber, WhatsApp)

Квітковий салон «Тандем»
📍Тернопіль вул. Польова 5