03-06-2021

Доставка квітів на випускний

До випускного в школі готуються всі: вчителі, класні керівники, батьки випускників і самі випускники. Це солодкий і тривожний свято для всіх. З одного боку діти, нарешті, стають дорослими. Велика частина з них протягом декількох років твердо стане на ноги і навіть обзаведеться власною сім’єю. У випускників, нарешті з’явиться можливість реалізувати свої плани, які вони виношували останні роки. Вчителям також сумно розлучатися з тими, з ким пліч-о-пліч провели довгих 10 років.

Свідомо чи несвідомо, учні стають не байдужими своїм вчителям. Їх радості, невдачі і біди, поведінку і навіть домашні події приймаються вчителями близько до серця. І ось тепер їм належить розставання, і потрібно приймати нові класи. Батьки, для яких навчання дітей в школі була гарантією спокою: діти в школі, а значить, все в порядку, тепер в тривозі і очікуваннях нових поворотів у долі колишніх школярів.

Випускний – це все-таки свято

І все-таки для всіх це новий крок в житті випускників школи, крок в самостійне життя, і це обов’язково має бути свято, для якого ледь не півроку готувалася програма за участю і школярів, і вчителів, підбиралася музика, номери для прощального концерту. Випускники, і особливо випускниці готують костюми для цього урочистого моменту. Батьки займаються підготовкою святкового меню. Всі зайняті.

Але є ще одна важлива складова цього свята: в цей день буде потрібно море квітів. Букети отримають вчителі, керівництво школи та самі випускники. Замовлення квітів до випускного є турботою батьків, і так завантажених підготовкою і приготуваннями, а також заворушеннями про подальшу долю своїх дітей.
А ось букети та їх доставку на випускний може взяти на себе наш магазин квітів. Наш колектив може істотно полегшити турботи батьків, так як для того, щоб вибрати букети і обговорити їх вибір з нашими флористами навіть непотрібно нікуди їхати. Цілком достатньо заглянути на наш сайт в інтернеті, який є інтернет-магазином. Там можна ознайомитися з оформленням пропонованих нами букетів і композицій і отримати консультації наших флористів і менеджерів. Прямо на сайті можна вибрати букети і замовити квіти з доставкою до випускного.

Вибір квітів для викладачів

Для подарунка молодим вчительок нашими флористами пропонуються букети, складені з квітів, не часто обираються для традиційних букетів, а саме з анемонами, Ранункулюси і еустоми. У цих квітів різноманітне забарвлення, і на їх основі створюються цікаві невеликі букети.

Для вчительок більш старшого віку ми пропонуємо букети з троянд, хризантем, піонів більш темного забарвлення: темно червоного, пурпурного, помаранчевого і інших насичених тонів.

Для викладачів чоловіків у нас є букети з ірисів і гладіолусів.

Особливий букет повинен бути приготований для класного керівника . Підійдуть букети з розкішних яскраво-рожевих півоній і не менш розкішних троянд з Еквадору. Можна зупинити свій вибір і на кошику з квітами.

Директору школи можна вибрати авторську композицію або букет. Наші флористи допоможуть вибрати гідне оформлення.

Випускницям підійдуть невеликі кенійські троянди або кущові троянди найніжніших відтінків. Батьки можуть піднести також своїм дочкам на випускний хризантеми, тюльпани світлого забарвлення.

Така велика кількість букетів потрібно дбайливо доставити до місця проведення випускного. І в разі замовлення організаторами випускного доставка букетів, то наші співробітники зроблять це найкращим чином. Всі букети будуть дбайливо упаковані і перевезені з дотриманням всіх запобіжних заходів. І нікому не дістанеться букет зі зламаними квітками. Ми зробимо доставку квітів на нашому автомобілі. Так як він має спеціальне оснащення для перевезення великої кількості квіткової продукції.

Букети будуть зібрані з найсвіжіших квітів, і це буде зроблено в день випускного, щоб квіти, як можна довго, зберігали свою свіжість. Наш колектив розуміє, наскільки хвилююче цей день для всіх учасників цього свята, і не допустить, щоб якийсь дефект букета або затримка доставки затьмарили його. Все буде бездоганно. Батькам і випускникам не доведеться хвилюватися з приводу букетів, а вартість нашої доставки приємно їх здивує.

Ми завжди прагнемо творити ❤️красу, 🎉святковий і приємний настрій нашим клієнтам. Для нас найцінніше це теплі, щирі і вдячні враження клієнтів💕! Це нас надихає на творчість у нашій роботі☀️.

🚗📌Діє доставка квітів, букетів і подарунків

💌Замовляйте на сайті👇
www.kvity.te.ua/shop/

📞Звоніть👇
+380 97 386 04 04 (Viber, WhatsApp)

Квітковий салон «Тандем»
📍Тернопіль вул. Польова 5