ВАС ВІТАЄ “ТАНДЕМ” – САЛОН КВІТІВ
ТА ДЕКОРУ в місті ТЕНОПІЛЬ

ТАНДЕМ – це декоративно-флористичний салон квітів, декору та сувенірів в м. Тернополі. Ми вже більше 18 років послідовно крок за кроком працюємо в цьому бізнесі.

Ви зможете здивувати своїх друзів, колег та рідних оригінальними квітковими композиціями, букетами, декором, подарунками для близьких вам людей, солодощами, фруктовими наборами, подарунками за індивідуальним вашим вибором. Наші флористи зроблять свято вам з весільної та урочистої флористики. В салоні “Тандем” є один з найбільших асортиментів керамічних та пласмасових горщиків, вазонів та добрив для них, декоративних свічок та підсвічників, декору та квіткової фурнітури. В салоні “Тандем” Вас задовольнить найширший асортимент сувенірів та ексклюзивних сувенірів, посуду та новорічних прикрас найкращої якості.

Ми робимо доставку квітів, композицій з литівками та різними подарунками на замовлення наших клієнтів, з обовязковим фото всього замовленя перед врученням і фотозвітом після доставки і вручення. Доставляємо по Тернопільській області. В салоні “Тандем” все створене для комфорту кожного клієнта, для високого рівеня обслуговування.